tel. +48 (0) 32 373 40 70
fax +48 (0) 32 376 96 10

Kwadrat Sp. z o.o.
41-800 Zabrze,
ul. Hagera 24 B

kwadrat@kwadrat.biz.pl
robertp@kwadrat.biz.pl

Zarząd

Juliusz Pelan

prezes zarządu
tel. +48 (0) 32 376 96 01
tel. kom. +48 505 069 601
juliuszp@kwadrat.biz.pl

English

Robert Palunin

v-ce prezes zarządu
tel. kom. +48 506 215 918
robertp@kwadrat.biz.pl

English

Dział handlowy

Robert Palunin

Kierownik Działu Handlowego
tel. kom. +48 506 215 918
robertp@kwadrat.biz.pl

English

Irena Blaszyńska

Specjalista ds. handlowych
tel. +48 32 376 96 07
tel. kom. +48 501 419 922
irenab@kwadrat.biz.pl

Małgorzata Bober

Specjalista ds. handlowych
tel. +48 32 376 96 05
tel. kom. +48 509 446 462
gosiab@kwadrat.biz.pl

Katarzyna Burzyńska

Specjalista ds. handlowych
tel. kom. +48 506 215 968
katarzynab@kwadrat.biz.pl

Anna Konieczka

Specjalista ds. handlowych
tel. +48 32 376 96 14
tel. kom. +48 502 039 732
annak@kwadrat.biz.pl

Małgorzata Kulba

Specjalista ds. handlowych
tel. +48 32 376 96 16
tel. kom. +48 502 676 777
malgosiak@kwadrat.biz.pl

Adam Palmowski

Specjalista ds. handlowych
tel. +48 32 376 96 14
tel. kom. +48 506 215 914
adamp@kwadrat.biz.pl

Magdalena Bielawska

Asystent Działu Handlowego
tel. kom. +48 797 600 983
magdalenab@kwadrat.biz.pl

English

Dział produkcji

Angelika Gendasz

Koordynator ds. produkcji
tel. +48 506 215 943
angelikam@kwadrat.biz.pl

Ewa Grzelak

Specjalista ds. handlowych
tel. +48 32 376 96 12
tel. kom. +48 797 600 991
ewag@kwadrat.biz.pl

Karolina Łuszczyńska

Asystent ds. produkcji
tel. +48 (0) 376 96 11
karolinal@kwadrat.biz.pl

Mateusz Smorąg

Kierownik Działu Produkcji
tel. +48 (0) 32 376 96 10
tel. kom. +48 793 683 543
mateuszs@kwadrat.biz.pl

Księgowość

Anna Bonk

Specjalista ds. księgowości
tel. +48 32 376 96 19
annab@kwadrat.biz.pl

Katarzyna Gotowska

Główny księgowy
tel. +48 32 376 96 17
katarzynag@kwadrat.biz.pl

Martyna Iwaniec

Specjalista ds. księgowości
tel. +48 (0) 32 376 96 18
martynai@kwadrat.biz.pl

Ewa Ludyga

Specjalista ds. księgowości
tel. +48 (0) 32 376 96 18
ewas@kwadrat.biz.pl

Kamila Smorąg

Koordynator ds. gospodarki magazynowo-księgowej
tel. kom. +48 506 215 985
kamilak@kwadrat.biz.pl